Okresní kolo ve florbale – 2. místo!
V pondělí 11. listopadu se naše děvčata zúčastnila okresního kola ve florbale v Těšanech. Na turnaji se utkala s velmi silnými soupeřkami, přesto během celého dne předváděla bojovné a týmové výkony.
Dívky nakonec vybojovaly skvělé 2. místo a jen o kousek jim unikl postup do krajského kola. I tak je to obrovský úspěch a důvod k hrdosti.
Naši školu reprezentovaly:
6.B: Marie Látalová, Sabina Dolečková, Markéta Stejskalová, Šárka Vašíčková, Tereza Balabánová, Margaréta Mertová
6.A: Karolína Miková
7.B: Julie Kořenková
8.B: Nela Špinková