6. B fandila českým nohejbalistkám na mistrovství světa
V pátek 21. listopadu jsme během dopoledne vyrazili do sportovní haly, kde právě probíhalo mistrovství světa v nohejbalu. Šampionát trval od pátku do neděle a my jsme měli jedinečnou možnost fandit přímo českým nohejbalistkám.
Ještě před odchodem jsme si ve třídě vytvořili vlastní české vlajky a paní učitelka Klossová nám na tváře namalovala i malé vlaječky. Díky tomu jsme se všichni cítili jako skuteční fanoušci a atmosféra byla od začátku naprosto skvělá.