Dušičky a Halloween v I.B
V pátek 31. října 2025 se třída I. B sešla v netradičním, strašidelném oblečení, aby společně oslavila Halloween a také se dozvěděla, proč u nás slavíme Dušičky.
Děti se nejprve seznámily s těmito svátky prostřednictvím krátkých videí a povídání s paní učitelkou. Poté se rozdělily do skupinek po čtyřech a plnily různé úkoly, které souvisely s těmito tradicemi.