Naši prvňáčci dnes vyrazili na svou první školu v přírodě. Do Ivančic jsme se dostali hladce, cesta rychle utekla. Děti se zabydlely ve svých pokojích a po svačince je již čekal přichystaný program. Zahrály si pár seznamovacích a poznávacích her ve venkovních prostorách. Po obědě si vzorně uklidily své věci, protože následovalo bodování pokojů. Snad jim to vydrží:-)... Odpoledne probíhala další část programu venku, kde se děti téměř nezastavily. U večeře už byli někteří pěkně zmožení, ale po malém oddechu si ještě užili večerní hry. Den jsme zakončili pohádkovým večerníčkem a téměř všichni, po celém dni unavení, naštěstí rychle usnuli.
17 / 6 / 2026